Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

USN

USN %100 Plant Vegan Protein USN'nin Vegan protein tozu şekersiz olsa da, tadından ödün verdiği anlamına gelmemektedir. Eşsiz ve enfes aroma seçenekleri ile sunulmaktadır.USN'nin %100 Bitki Proteini, porsiyon başına yüksek miktarda protein içeren geleneksel peynir altı suyu formüllerine harika ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn %100 Premium Whey+ Protein 2kg Usn %100 Premium Whey+ Protein 2kg
Popüler Yeniden Stoklarda! -13 %
Yağsız kas kütlesi için kullanabileceğiniz; yüksek değerli , yüksek servis sayısı ve zengin vitamin-amino asit içeren düşük şekerli protein tozu.136 Calories1.5g Fat1.8g Carbohydrate25g Protein5g BCAA4.3g GlutamineVitamins / Minerals / Aminos..
2.299,00₺ 2.650,00₺
Vergiler Hariç:2.299,00₺
Usn 3XT Pump Pre-Workout 500gr Usn 3XT Pump Pre-Workout 500gr
Tükendi
Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu arttırmaya, yüksek güç sağlamaya, katabolizmayı engellemeye yardımcı olur.Ayrıca egzersiz süresince ATP oluşum hızını arttırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da yardımcı olur.Daha ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn Atom Bomb Pre-Workout 12x60ml》Usn Atom Shot Pre-Workout, antrenmanlarını hızlandırmak ve her antrenman seansından gücünün maksimum seviyelerine ulaşmak isteyenler için ideal, yoğun bir antrenman öncesi ürünüdür.         》Antrenman öncesi alınan bir pr..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
》Gücünün sınırlarını görmek isteyenler için yüksek enerji ve motivasyon içeren,İçeriğindeki ;》Dayanıklılık artışına etkisi defalarca kanıtlanmış olan Beta-alanine bakımından yoğun olmasının yanı sıra,Performansınızı en üst düzeye çıkaracak 200mg Kafein , 6000mg Citrulline içermektedir.》Sporcula..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Supplementler arasında alınması gereken en önemli iki supplement artık bir kutuda.BCAA Nedir?BCAA, esansiyel amino asitten oluşan (lösin, izolösin, valin) dallı zincirli amino asitlerlerdir. Bu amino asitler vücudunuz tarafından üretilemezler ve dışarıdan alınmalıdırlar. Dokuz temel amino asitten üç..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn BCAA+ Power Punch 200gr Usn BCAA+ Power Punch 200gr
Tükendi
Usn BCAA+ Power Punch》Kaslar ; Proteinler ve amino asitler olmadan gelişmez. Proteinler farklı amino asitlerden oluşurlar ve birbirlerinin üzerine inşa edilmiş amino asitler makromoleküllerdir.》BCAA (Leuceine , İsoleuceine , Valine) sporcular arasında belki en başta yer alan amino asit grubu olduğun..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Kaslar ; Proteinler ve amino asitler olmadan gelişmez. Proteinler farklı amino asitlerden oluşurlar ve birbirlerinin üzerine inşa edilmiş amino asitler makromoleküllerdir.BCAA (Leuceine , İsoleuceine , Valine) sporcular arasında belki en başta yer alan amino asit grubu olduğunu söyleyebiliriz.Sporcu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması sayesinde hızla emilime başlayarak,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
USN Blue Lab. %100 Premium Whey 》Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !》Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması s..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
USN BCAA ENERGY toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin.Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve antreman esnasında yırtılan kaslarınızın tamir edilmesini sağl..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn Casein Night Time Protein 908gr
Tükendi
CASEIN Protein Normalde tükettiğiniz protein takviyelerine göre çok daha uzun süreli emilime sahip olup , sahurda alındığında gün boyunca proteine daha az ihtiyaç duymanızı sağlarken iftar zamanında alındığında ise iftar sonrası antrenman yapan kişilere destek sağlar. Uzun süre aç kalınan oruç tutma..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Ağır Setler , Artık Hafifledi !Creatine Monohydrate + Maltodextrin + BCAA + ZMA ‘Tümü Bu Kapağın Altında ! 》Creatine ile kısa süreli yüksek şiddetli, patlayıcı antrenmanlarda fiziksel performansı artırmak için en önemli supplementtir.》Karbonhidratlar ile birleştiğinde ise vücut tarafından kolay..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
HFM AWARDS 2018 ödüllü. İçeriğindeki besin değerleri / amino asitler / vitaminler ve minarellerden yanı sıra yağ yakma özelliği ile diğer whey proteinlerden farklıdır !İster ara öğün , ister öğün olarak kullanılabilir..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn Dynamic Whey 1kg
Tükendi
..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
KULLANIM AMACI 》Güç ve enerji artışına,》Kas yapılanmasına,》Kas büyümesine》Daha ağır ve uzun süreli antreman yapmanıza yardımcı olur.》Vegan beslenmeye uygundur.Creatine'in başka bir etkisi, vücutta protein sentezini artırmasına yardımcı olmasıdır. Dolayısıyla, Creatine kas büyümesinde çok ciddi ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.