Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Hidrolize Protein

Applied Critical Whey Protein 2kg Applied Critical Whey Protein 2kg
Popüler
Critical Whey Protein 2kg Whey Protein Konsantresi, + Whey Protein İzolatı ve Hidrolize Whey Protein'in benzersiz bir karışımı kullanılarak geliştirilmiştir.Yüksek düzeyde Protein ve Amino Asitler (BCAA'lar) içeren Ultra Filtreleme Teknolojisi ile üretilmiştir. Whey Protein İzolatı, Proteinin e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Hydrolize yöntemiyle elde edilen protein tozunun peptit yapıları diğer proteinlere nazaran dahada ayrışmış haldedir. Bu işlemin olması da alınan proteinin sindirilmiş olarak hareket ettirilmesini ve normal whey protein'e göre daha yüksek emilimi ve daha kolay kana karışması gerçekleşmektedir. Kana e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması sayesinde hızla emilime başlayarak,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
USN Blue Lab. %100 Premium Whey 》Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !》Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması s..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.