Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

PROTEINOCEAN

Arjinin, özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılan yarı esansiyel bir amino asittir. Arjinin, nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek pe..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean BCAA 4:1:1 '120gr
Tükendi
DAHA ÇOK LÖSİN !BCAA 4:1:1'in Lösin oranı 2:1:1 oranlı BCAA ürünlerine göre 2 katıdır!》BCAA 4:1:1 suda kolay karışan ve 4:1:1 aminoasit (Lösin, İzolösin, Valin) oranına sahip BCAA ürünüdür. 》BCAA olarak adlandırılan amino asitler Leucine, Isoleucine ve Valine'dir. Bu amino asitler vücutta üretilemey..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden en önemli amino asitlerdir.Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas olu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean Beta Alanine 300gr
Tükendi
Beta alanin, preworkout ürünlerinde de bulunan, antrenman performansınızı yukarı taşımanıza yardım eden bir amino asittir.Yapılan araştırmalarda beta alanin kullanan sporcuların, kullanmayanlara göre yorulmadan daha uzun süre antrenman yapabildiklerini göstermektedir. Beta alanin ayrıca kas dayanıkl..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Brokoli tozu hem daha uzun süre bozulmadan saklanabilir hem de içerisindeki su, kurutulma aşamasında atıldığı için normalden 11 kat daha yoğun besleyici içeriğe sahiptir. Yani 10g brokoli tozu tüketildiğinde 110g brokoli yemek ile aynı değerde vitamin ve mineral alınmış olur.  》İyi bir ant..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
CLA‘nın, 'Lipoprotein Lipaz' enzimini ( yağların hücrelerde depolanması ) kısıtlayarak vücudun yağ depolamasını engeller.CLA doğada çoğunlukla bazı hayvanların yağlı etlerinde ve sütlerinde bulunur ve CLA faydaları oldukça fazladır. Uzun süreli gözlemsel çalışmaların çoğu, daha fazla CLA tükete..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean Complete Protein Blend 400gr
Tükendi
YÜKSEK BİYOYARARLANIMA SAHİP PROTEİN KAYNAĞI4 Farklı amino asit profiline sahip, yavaş ve hızlı sindirilen kaliteli protein kaynağı sayesinde protein ihtiyacını isabetli şekilde karşılamanı sağlar.Yüksek proteinli beslenmek spordaki hedeflerine ulaşman için gereklidir. Spor salonuna uzun süre gidip,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
EN LEZZETLİ PİRİNÇ KREMASICream of Rice diyetiniz süresinde kullanabileceğiniz pratik ve hızlı sindirilen karbonhidrat kaynağıdır.》Cream of Rice, hızlı bir enerji kaynağı sağlayabilen beyaz pirinç unundan yapılan, sindirimi kolay kompleks bir karbonhidrattır. Glutensizdir ve vücut geliştirme sürecin..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
SPORCULAR ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN AMİNO ASİT》 İran Arak Üniversitesi Spor bilimleri bölümünün yapmış olduğu bir çalışmada bir çok bilim insanı creatine'i kas hücrelerine enerji akışı sağlayacak bir pil den daha fazlası olarak görmektedir.》 Creatine vücutta myostatin genini baskılayan..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
》İran Arak Üniversitesi Spor bilimleri bölümünün yapmış olduğu bir çalışmada bir çok bilim insanı creatine'i kas hücrelerine enerji akışı sağlayacak bir pil den daha fazlası olarak görmektedir.》Creatin vücutta myostatin genini baskılayan bir amino asittir. Bilimsel araştırmalar vücutta myostatin nek..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Yaşam kalitesi ve vücudun toparlanması için önemli uykuyu, kaliteli ve derin bir şekilde almana yardımcı olur. İçerdiği 10 etken madde efektif dozlarda kullanılmış ve sinerjik çalışacak şekilde tasarlanmıştır.  》Rahatlatıcı özelliği vardır》Kaliteli ve derin uyku kas yapımı için önemlidir》M..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
ETKİLİ MULTİ ENZİM KARIŞIMIDigestion etkili ve patentli DigeZyme® içeriği ile sindirime yardımcı olur.》Digestion, patentli DigeZyme® ve Bromelain etkili dozajlarda içermektedir. Multi kompleks sindirim enzimi karışımı ile besinlerin sindirimine yardımcı olur. 》DigeZyme® sindirime ve besinlerin ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean EAA+ 300gr
-22 %
Vücudumuzun üretemediği ve kas gelişimi için gıdalardan zorunlu olarak almamız gereken 9 temel amino asitlerin tümünü içerir.Kas dokusu kaybını önlemeye yardımcıdırlar.Protein sentezini tetiklerler.Uyku kalitesini ve atletik performansı artırırlar.Yorgunluğu azaltıp , vücudun toparlanmasını hızlandı..
389,00₺ 500,00₺
Vergiler Hariç:389,00₺
Tamamen yumurta akının kurutulmasından üretilmiş Yumurta Akı Tozudur ve İtalya'da üretilmiştir. EGG WHITE POWDER %80'den fazla protein içeriğinin yanı sıra yok denecek kadar yağ ve karbonhidrat içerir. Birçok gıdadan alınan proteinlerin bir kısmı vücut tarafından kullanılamaz ancak yumurtadan alınan..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean Electrolyte Blend 120gr
Yeni Ürün
Electrolyte Blend, vücudun aşırı terlemesi sonrası hidrasyonun desteklenmesine katkıda bulunan dengeli bir elektrolit ürünüdür. Su ile beraber tüketildiğinde elektrolitler, organların düzgün çalışmasına yardımcı olarak iyi hissetmek ve atletik performans için gereklidirler.》Potasyum, sodyum, kalsiyu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
TÜRKİYE'NİN VE KKTC'NİN İLK OYUNCU TAKVİYESİGamer Hack, mental performansı artırmak için tasarlanmıştır. Oyun oynarken, çalışırken, ders çalışırken veya sınavlarda; odaklanmayı ve beyin fonksiyonlarını destekleyici bir formüle sahiptir.Gamer Hack; yapılan araştırmalarda odaklanmayı ve mental perform..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.