Menü
Your Cart

500₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

BCAA

 Musclebalance BCAA 4:1:1 Ratio 500gr  Musclebalance BCAA 4:1:1 Ratio 500gr
Popüler
Dallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla kas büyümesini hızlandırmak için önemli bir tamamlayıcı amino asit grubudur. Muscle Balance BCAA her servis başına 6000 mg BCAA içermektedir.Birçok bcaa ü..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
BCAA Amino-Hydrate, tüm sporcuların, vücut geliştiricilerin, güç kaldırıcıların, boksörlerin ve genel sağlık için spor  yapanların her antrenman sırasında tüketmesi gereken bir antrenman içi ve toparlanma içeceği karışımıdır. BCAA Amino-Hydrate antrenman yoğunluğunuzu ve uzun ömürlülüğünüz..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana %100 BCAA 2:1:1 400gr Gymkhana %100 BCAA 2:1:1 400gr
Tükendi
》BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden en önemli amino asitlerdir.》Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas o..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana %100 BCAA 8:1:1 400gr Gymkhana %100 BCAA 8:1:1 400gr
Tükendi
GYMKHANA %100 BCAA Zero 8:1:1 》Yeni nesil” Supplementler üreterek sektördeki dinamik ve yenilikçi Avrupa markalarının başında gelen GYMKHANA Nutrition, fark yaratan ürünlerini geliştirmeye ve piyasaya sunmaya devam ediyor. 》Bu ürünlerinden biri olan Gymkhana %100 BCAA Zero 8:1:1 400 Gr, ye..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana BCAA 5000mg 340gr Gymkhana BCAA 5000mg 340gr
Popüler
ZERO SUGARZERO FATZERO CARBÜRÜNE GENEL BAKIŞDallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla kas büyümesini hızlandırmak için önemli bir tamamlayıcı amino asit grubudur. GYMKHANA BCAA her servis başına 5..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Pre-Workout + BCAA + Fat Burner!》Maksimum Onarım !》Maksimum Enerji !》Maksimum Güç !Her servis başına 6gr Protein İçermektedir !》İçeriğinde ki amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve antreman esnasında yırtılan kaslarınızın tamir edilmesini sağlayan en önemli amino asitlerdi..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Glutamin + BCAA Ne Zaman Kullanılır?Antrenmandan önce BCAA kullanımı, performans artışı sağlayarak yorgunluk hissinin azaltılmasına yardımcı olur. Benzer şekilde antrenmandan sonra BCAA kullanımı da dayanıklılık kazanmak isteyen sporcular tarafından kas kütlesini korumak veya art..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Electrolyte Blend Nedir?Yoğun antrenman dönemlerinde yaşanan terleme sonucunda vücudun mineral seviyesi azalır. Vücudun doğal savunmasını ve hidrasyonu dengelemek için bu minerallerin vücuda tekrar kazandırılması, spor performansından alınan verimi artırmak adına oldukça önemlidir. Electrolyte Blend..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
NutriKing BCAA King 500gr
Yeni Ürün
》Nutriking BCAA King, 4:1:1 formunda toz olarak Losin, Valin, İzolösin içeren gıda takviyesi ürünüdür. 》Vücut tarafından sentezlenemeyen amino asitlerin kısaltmasıdır ve güçlü kas dokusu oluşumunun temel taşlarından biridir. 》BCAA takviyesi alarak, antrenmanlarınızın verimliliğini artırabi..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
NutriKing BCAA Plus+ 400gr
Yeni Ürün
》NutriKing BCAA, yani zincirli amino asitler, sporcular arasında popüler bir takviyedir. Zenginleştirilmiş formülü ile ürünümüz, kutusunda 40 servis içerir ve her serviste 6 gr BCAA ve 2 gr L Glutamin bulundurur. Bu takviye, spor yaparken kaslarınızın onarımı ve yenilenmesi için ihtiyaç duyduğunuz e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload BCAA + Glutamine 620gr Overload BCAA + Glutamine 620gr
Popüler
OVERLOAD'dan yepyeni bir seri; ekonomik boy ürünler. BCAA+GLUTAMIN 2 kat daha fazla ürünü, en uygun birim maliyet ile sunar. Kilitli torba formundadır.BCAADallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Dallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla kas büyümesini hızlandırmak için önemli bir tamamlayıcı amino asit grubudur.İçeriğinde Protein , Vitamin ve Elektrolitler barındırır!Lösin, kas oluşturma ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Proteinocean BCAA 4:1:1 '120gr
Yeni Ürün Tükendi
DAHA ÇOK LÖSİN !BCAA 4:1:1'in Lösin oranı 2:1:1 oranlı BCAA ürünlerine göre 2 katıdır!》BCAA 4:1:1 suda kolay karışan ve 4:1:1 aminoasit (Lösin, İzolösin, Valin) oranına sahip BCAA ürünüdür. 》BCAA olarak adlandırılan amino asitler Leucine, Isoleucine ve Valine'dir. Bu amino asitler vücutta üretilemey..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden en önemli amino asitlerdir.Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas olu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Supplementler arasında alınması gereken en önemli iki supplement artık bir kutuda.BCAA Nedir?BCAA, esansiyel amino asitten oluşan (lösin, izolösin, valin) dallı zincirli amino asitlerlerdir. Bu amino asitler vücudunuz tarafından üretilemezler ve dışarıdan alınmalıdırlar. Dokuz temel amino asitten üç..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn BCAA+ Power Punch 200gr Usn BCAA+ Power Punch 200gr
Yeni Ürün Tükendi
Usn BCAA+ Power Punch》Kaslar ; Proteinler ve amino asitler olmadan gelişmez. Proteinler farklı amino asitlerden oluşurlar ve birbirlerinin üzerine inşa edilmiş amino asitler makromoleküllerdir.》BCAA (Leuceine , İsoleuceine , Valine) sporcular arasında belki en başta yer alan amino asit grubu olduğun..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.