Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

İzole Protein

Applied Critical Whey Protein 2kg Applied Critical Whey Protein 2kg
Popüler
Critical Whey Protein 2kg Whey Protein Konsantresi, + Whey Protein İzolatı ve Hidrolize Whey Protein'in benzersiz bir karışımı kullanılarak geliştirilmiştir.Yüksek düzeyde Protein ve Amino Asitler (BCAA'lar) içeren Ultra Filtreleme Teknolojisi ile üretilmiştir. Whey Protein İzolatı, Proteinin e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
ISO-XP, düşük yağ, karbonhidrat ve şeker içeriğine sahip, günümüzde mevcut olan en temiz ve en kaliteli Whey İzolatını kullanan ve aynı zamanda 22gr porsiyon başına yüksek düzeyde protein sağlayan, yüksek proteinli bir takviyedir. ISO-XP'de soya ilavesi yoktur ve bunun yerine emülgatör olarak a..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied ISO-XP Whey Protein 1kg Applied ISO-XP Whey Protein 1kg
Tükendi
ISO-XP, düşük yağ, karbonhidrat ve şeker içeriğine sahip, günümüzde mevcut olan en temiz ve en kaliteli Whey İzolatını kullanan ve aynı zamanda 22.5gr porsiyon başına yüksek düzeyde protein sağlayan, yüksek proteinli bir takviyedir. ISO-XP'de soya ilavesi yoktur ve bunun yerine emülgatör olarak..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
GYMKHANA ISO ZERO》ISO ZERO ; ileri üretim teknolojilerine sahip tesislerde, %100 olarak yüksek ham madde kalitesi kullanılarak üretilmiştir.》Gymkhana ISO Zero Whey’in servis başına sunduğu 24 gr protein, çok hızlı ve yüksek emilime sahip  ham madde ile formüle edilmiştir. Otla beslenen sığırlar..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Musclebalance Isolate Whey Kong Edition 2.1kg Musclebalance Isolate Whey Kong Edition 2.1kg
Popüler
Muscle Balance Nutrition Kong's Edition Whey by Emin Çapan & Buğra Keskin her bir servis başına 26 gr wpi (Whey Protein İzolesi),wph (Hidrolize Whey Proteini),wpc (Whey Protein Konsantresi),6gr Bcaa ve 5gr L-Glutamine içermektedir,Rafine şeker içermez. B6 ve C vitamini takviyelidir. Laktoz oranı..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
NutriKing Isolate Whey 1410gr
Yeni Ürün -27 %
İzole whey protein, diyet ve definasyon dönemlerinde sağlıklı bir protein kaynağı olarak öne çıkar. Arındırılmış yapısı sayesinde, şeker ve karbonhidrat içeriği oldukça düşüktür ve bu da sizin sağlıklı bir diyet planına uymayı kolaylaştırır. Protein oranı yüksek olduğundan, vücudunuzun ihtiyaç duydu..
1.199,00₺ 1.650,00₺
Vergiler Hariç:1.199,00₺
Overload Loaded ISO Whey Protein 2.3kg Overload Loaded ISO Whey Protein 2.3kg
Tükendi
Düşük ısıda mikro filtre edilmiş, yüksek standartlı whey protein izolatı ile formüle edilmiş özel üründür. Isolate whey’i diğer wheylerden ayıran en önemli özelliği düşük karbonhidrat ve yağ oranına sahip olmasının yanı sıra çok hızlı emilime sahip olmasıdır. Diyet zamanı atletlerin tercih etti..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
%90 protein oranına sahip, düşük şeker ve yağ oranlı izole whey proteini. Diyette olanlar ve laktoz intoleransı olanlar için ideal.》%90'a yakın protein oranı》Servisinde 1g'dan az şeker ve sadece %1 yağ oranı》Patentli DigeZyme® ilavelidir ve şişkinlik yapmaz.》Protein sentezini desteklemeye yardı..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması sayesinde hızla emilime başlayarak,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
USN Blue Lab. %100 Premium Whey 》Üst düzey ; Isolate + Hydrolysate wheylerin karışımı !》Blue Lab Isolate+Hydrolysate CFM filtreleme teknolojisi elde edilen izole proteini ve hydrolize proteinleri karışımı suda çözünen vitaminlerle desteklenmiş özel bir ürünüdür. İzole ve hydrolize whey olması s..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn IsoPro %100 Isolate 1.8kg Usn IsoPro %100 Isolate 1.8kg
Yeni Ürün
USN ISOPRO %100》EN SAF, ultra filtrelenmiş ISO PRO formülasyonu ile yağsız kas geliştirin!》ISOPRO ; Düşük yağ oranı ve sıfır laktoz - gluten özellikleriyle , en saf ultra filtrelenmiş isolate protein tozudur.》Zero IsoPro, yağsız kas gelişimini artıran ve kas iyileşmesini maksimum düzeyde hızlandıran..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Usn Ultra Premium Iso Gro Whey 2kg 》Geliştirilmiş bir protein karışımı olan USN Iso-Gro Whey, çinko, magnezyum ve Creatine monohydrate gibi besinlerin yanı sıra birinci sınıf protein ve amino asitler içeren çok seviyeli bir kompleks içerir. İYİLEŞME VE BÜYÜMEYİ DESTEKLEMEK 》Kas gelişt..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.