Menü
Your Cart

500₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

OVERLOAD NUTRITION

1Winter Special Fitness Set
Yeni Ürün
Fitness havalarına giriş yapıldı ! Soğuk kış aylarında ; Fit olmak veya fit kalmak, gücünüzü, enerjinizi ve motivasyonunuzu maksimum'a çıkarabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlerin buluştuğu , amacınıza yönelik tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilecek şekilde oluşturulmuş olan 'Winter Spec..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Arginine HCL 620gr
Tükendi
OVERLOAD L-Arginine HCL farmasötik sınıftır.Her servis 5000 mg Arginine HCL içerir. Arginine, esas olarak üre metabolizması ve atılımının yanı sıra DNA sentezi ve protein üretiminde yer alan yarı esansiyel bir amino asittir.Nitrik oksitin (NO) önemli bir öncüsüdür ve bu nedenle kan damarlarının geni..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload BCAA + Glutamine 620gr Overload BCAA + Glutamine 620gr
Popüler
OVERLOAD'dan yepyeni bir seri; ekonomik boy ürünler. BCAA+GLUTAMIN 2 kat daha fazla ürünü, en uygun birim maliyet ile sunar. Kilitli torba formundadır.BCAADallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Dallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla kas büyümesini hızlandırmak için önemli bir tamamlayıcı amino asit grubudur.İçeriğinde Protein , Vitamin ve Elektrolitler barındırır!Lösin, kas oluşturma ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Creatine Monohydrate 5000 620gr Overload Creatine Monohydrate 5000 620gr
Popüler
Creatine monohydrate, tabiri caizse sporcu takviyelerin kralıdır. Vücudunuzun kaslarının en iyi şekilde çalışmasına ve tam olarak büyümesine yardımcı olma yeteneği açısından rakipsizdir. Creatine de yorgunluğun geciktirilmesine yardımcı olur, bu da egzersizlerinizi sınıra götürebileceğiniz anlamına ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Elanor Pre-Workout 450gr Overload Elanor Pre-Workout 450gr
Tükendi
Ürünün Genel Özellikleri:Yüksek farmostik sınıf hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.Antrenman performansına doğrudan etki eder.Optimum sindirim sağlığı için bağırsak astralarınızı yeniden oluşturur.Şeker içermez.Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu a..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Loaded ISO Whey Protein 2.3kg Overload Loaded ISO Whey Protein 2.3kg
Tükendi
Düşük ısıda mikro filtre edilmiş, yüksek standartlı whey protein izolatı ile formüle edilmiş özel üründür. Isolate whey’i diğer wheylerden ayıran en önemli özelliği düşük karbonhidrat ve yağ oranına sahip olmasının yanı sıra çok hızlı emilime sahip olmasıdır. Diyet zamanı atletlerin tercih etti..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Loaded Mass Gainer son bilimsel araştırmalar ışığında formüle edilen, fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmaya yardımcı  olur.  Kas kütlesi oluşturmak basit bir iş değildir. Kütlenizi geliştirmek için, ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Nutrition Loaded Whey, antrenman sonrası kas tamirini ve büyümesini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her porsiyonda 18.5 gr whey proteini ve whey proteini doğal yapısından gelen 5000mg Bcaa ile 4000mg L-Glutamine sunan bir peynir altı suyu konsantresidir.Kas gel..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Micronized Creatine Monohydrate 620gr Overload Micronized Creatine Monohydrate 620gr
Tükendi
Sıradan Creatine Monohydrate ürünü değildir! OVERLOAD’dan geliştirilmiş formül!Creatine monohydrate, tabiri caizse sporcu takviyelerin kralıdır. Vücudunuzun kaslarının en iyi şekilde çalışmasına ve tam olarak büyümesine yardımcı olma yeteneği açısından rakipsizdir. Creatine de yorgunluğun geciktiril..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Glutamine %60 dan fazlası iskelet sistemimizde bulunan, bağışıklık sistemini kuvetlendiren,protein sentezini arttıran büyüme hormonunun dengeli şekilde salgılanmasını sağlayan bir amino asittir.%19 civarında nitrojen den oluşmaktadır. Antrenman sırasında vücudumuzdaki glutamin seviyesi büyük öl..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Thermogenic L-Carnitine 1000ml
Tükendi
L-Carnitine antrenman sırasında performans artışı sağlamak ve maksimum oranda yağ yakmak için tasarlanmıştır.Her servisinde 2.000 mg Karnitin Tatrat içerir,normal karnitin türüne nazarar karnitin tatratın vücuttaki görevi yağ yakımına destek olmak dışında, kolestrolü dengelemek,dayanıklılığı arttırm..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.