Menü
Your Cart

1500₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Tüm Protein Tozu Ürünleri

Applied %100 Casein 1.8kg Applied %100 Casein 1.8kg
Yeni Ürün
Applied %100 Casein》%100 Kazein Proteini, yiyecek veya içecek tüketmenin pratik olmadığı uyku sırasında kaslarına yakıt ikmali yapmak isteyen herkes için hayati öneme sahiptir. 》%100 Kazein - Eklenen Sindirim Enzim Karışımı ile Yavaş Salınımlı Protein 》Applied Nutrition'ın %100 Kazein Prot..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied BEEF-XP Protein 1.8kg Applied BEEF-XP Protein 1.8kg
Yeni Ürün
Applied BEEF-XP Protein 1.8kgLaktozsuz | Süt İçermeyen | Sıfır Şeker | Soya içermez | Az yağlı 》Beef-XP süt içermeyen bir protein kaynağıdır ve büyükbaş hayvandan elde edilen %100 hidrolize sığır eti tozudur ! 》Porsiyon başına 28 gramdan fazla protein sağlar ve tüm Temel Amino Asitleri (EA..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied Critical Whey Protein 2kg Applied Critical Whey Protein 2kg
Popüler
Critical Whey Protein 2kg Whey Protein Konsantresi, + Whey Protein İzolatı ve Hidrolize Whey Protein'in benzersiz bir karışımı kullanılarak geliştirilmiştir.Yüksek düzeyde Protein ve Amino Asitler (BCAA'lar) içeren Ultra Filtreleme Teknolojisi ile üretilmiştir. Whey Protein İzolatı, Proteinin e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied Diet Whey Protein 1.8kg Applied Diet Whey Protein 1.8kg
Yeni Ürün
Applied Diet Whey Protein》Diet Whey, CLA, L-Karnitin, Yeşil Çay, Whey İzolatı ve Whey Konsantresi dahil olmak üzere kilo yönetimine katkıda bulunduğu bilinen tüm ana bileşenleri birleştiren, mevcut en gelişmiş kilo yönetimi takviyesidir.》İçeriğindeki besin değerleri / amino asitler / vitaminler ve m..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied Diet Whey Protein 1kg Applied Diet Whey Protein 1kg
Yeni Ürün
》İçeriğindeki besin değerleri / amino asitler / vitaminler ve minarellerden yanı sıra yağ yakma özelliği ile diğer whey proteinlerden farklıdır !》İster ara öğün , ister öğün olarak kullanılabilir 》Öncelikle tüm hayati besinleri ve içerikleri birleştirmeye odaklanırken, kilo yönetimi sürecine da..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
ISO-XP, düşük yağ, karbonhidrat ve şeker içeriğine sahip, günümüzde mevcut olan en temiz ve en kaliteli Whey İzolatını kullanan ve aynı zamanda 22gr porsiyon başına yüksek düzeyde protein sağlayan, yüksek proteinli bir takviyedir. ISO-XP'de soya ilavesi yoktur ve bunun yerine emülgatör olarak a..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied ISO-XP Whey Protein 1kg Applied ISO-XP Whey Protein 1kg
Tükendi
ISO-XP, düşük yağ, karbonhidrat ve şeker içeriğine sahip, günümüzde mevcut olan en temiz ve en kaliteli Whey İzolatını kullanan ve aynı zamanda 22.5gr porsiyon başına yüksek düzeyde protein sağlayan, yüksek proteinli bir takviyedir. ISO-XP'de soya ilavesi yoktur ve bunun yerine emülgatör olarak..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Applied Vegan-Pro 2.1kg Applied Vegan-Pro 2.1kg
Popüler
Vegan-Pro, birinci sınıf kaliteyi sunmak için Soya Protein İzolatı, Bezelye Proteini İzolatı, Kahverengi Pirinç Proteinini birleştiren mükemmel bir Vegan Protein karışımıdır, eksiksiz bir Temel Amino Asit yelpazesi ve porsiyon başına 25gr'dan fazla Protein içeren Vegan Protein Tozu’dur. Vegan-P..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Whey  yüksek kalitede ham maddeden üretilmiş ve rakipsiz bir içeriğe sahip bir whey proteinidir.Gymkhana Whey’in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata, çilek aroma seçenekleri ile son derece lezzetlidir. Karıştırırken köpürme ve içtikten s..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Hydrolize yöntemiyle elde edilen protein tozunun peptit yapıları diğer proteinlere nazaran dahada ayrışmış haldedir. Bu işlemin olması da alınan proteinin sindirilmiş olarak hareket ettirilmesini ve normal whey protein'e göre daha yüksek emilimi ve daha kolay kana karışması gerçekleşmektedir. Kana e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
GYMKHANA ISO ZERO》ISO ZERO ; ileri üretim teknolojilerine sahip tesislerde, %100 olarak yüksek ham madde kalitesi kullanılarak üretilmiştir.》Gymkhana ISO Zero Whey’in servis başına sunduğu 24 gr protein, çok hızlı ve yüksek emilime sahip  ham madde ile formüle edilmiştir. Otla beslenen sığırlar..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Musclebalance Isolate Whey Kong Edition 2.1kg Musclebalance Isolate Whey Kong Edition 2.1kg
Popüler
Muscle Balance Nutrition Kong's Edition Whey by Emin Çapan & Buğra Keskin her bir servis başına 26 gr wpi (Whey Protein İzolesi),wph (Hidrolize Whey Proteini),wpc (Whey Protein Konsantresi),6gr Bcaa ve 5gr L-Glutamine içermektedir,Rafine şeker içermez. B6 ve C vitamini takviyelidir. Laktoz oranı..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Muscle Balance Nutrition Whey COMPLEX  2kg  ÜRÜNE GENEL BAKIŞ Muscle Balance Nutrition Whey Complex protein tozu, antrenman esnasında yıpranan kasların antrenman sonrası süreç içerisinde onarımını ve hacimsel gelişim sürecine destek olur.Whey Complex normal,hızlı ve yavaş emilen ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Muscle Balance Nutrition Whey Protein 1,4 kg ÜRÜNE GENEL BAKIŞ 》 MUSCLEBALANCE Whey  Proteini ; Her bir servis başına 20 gr whey proteini konsantresi 4,2 gr bcaa ve 3,5 gr glutamine sunmaktadır. Sindirimi kolaydır, sabahları, öğün aralarında ve özellikle antrenmanınızdan sonra kullanm..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Musclebalance Whey Protein 2.4kg Musclebalance Whey Protein 2.4kg
Popüler
Muscle Balance Nutrition Whey Advanced Protein 2.4 kg ÜRÜNE GENEL BAKIŞ MuscleBalance Whey  Proteini ; Her bir servis başına 24 gr whey proteini konsantresi,5.1 gr bcaa ve 4 gr glutamine sunmaktadır. Sindirimi kolaydır, sabahları, öğün aralarında ve özellikle antrenmanınızdan sonra ku..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold 908gr Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold 908gr
Yeni Ürün
Muscletech NitroTech %100 Whey Gold Nedir?1998 yılından itibaren sporcu gıdaları üreten Muscletech'in geliştirdiği yeni whey proteini takviyesidir. Nitro-Tech %100 Whey Gold, servis başı 24gr whey protein sunar. Protein kalitesini whey proteini peptitleri ve izole proteinden alır. Düş..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 55 (4 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.