Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Arjinin

Gymkhana %100 L-Arginine Powder 300gr Gymkhana %100 L-Arginine Powder 300gr
Tükendi
Arjinin, özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılan yarı esansiyel bir amino asittir.Arjinin, nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek performa..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
L-Arginine Ne İşe Yarar?Bir amino asit olan L-Arjinin, proteinlerin yapıtaşını oluşturan moleküllerden biridir. L-Arjinin; mitokondriyal fonksiyonlar, hücresel iletişim gibi çeşitli vücut işlevleri için gerekli olan bir sinyal molekülü olan nitrik oksit üretimi için gereklidir. Üretilen nitrik oksit..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Kingsize Arginine Powder 750gr Kingsize Arginine Powder 750gr
Tükendi
Arjinin Nasıl Kullanılır?En iyi arjinin kaynakları; kırmızı et, balık ve süt ürünleri ile kümes hayvanlarıdır. Bu gıdalarda doğal olarak bulunan saf arjinin, düzenli olarak vücuda kazandırmak amacıyla ilaç ve takviyelerde kullanılmak üzere laboratuvar ortamlarında da üretilir. Arjininin görevi, nitr..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Muscle Balance L-Arginine HCL farmasötik sınıftır.Her servis 5000 mg Arginine HCL içerir. Arginine, esas olarak üre metabolizması ve atılımının yanı sıra DNA sentezi ve protein üretiminde yer alan yarı esansiyel bir amino asittir.Nitrik oksitin (NO) önemli bir öncüsüdür ve bu nedenle kan damarlarını..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
NutriKing Ultra Premium Arginine Pro+ 303gr
Yeni Ürün
》NutriKing olarak, sporcular ve fitness tutkunları için özel olarak tasarlanmış bir takviye olan Arjinin’i sunuyoruz. Bu takviye, 303 gram ağırlığında ve 60 servis içeren bir kutuda sunulmaktadır. Elektrolitler ile zenginleştirilmiş olan ürünümüz, performansınızı artırmak ve egzersizlerinizden maksi..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Overload Arginine HCL 620gr
Tükendi
OVERLOAD L-Arginine HCL farmasötik sınıftır.Her servis 5000 mg Arginine HCL içerir. Arginine, esas olarak üre metabolizması ve atılımının yanı sıra DNA sentezi ve protein üretiminde yer alan yarı esansiyel bir amino asittir.Nitrik oksitin (NO) önemli bir öncüsüdür ve bu nedenle kan damarlarının geni..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Arjinin, özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılan yarı esansiyel bir amino asittir. Arjinin, nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek pe..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.