Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Superfoods™

Naturiga Cacao Powder 100gr Naturiga Cacao Powder 100gr
Yeni Ürün
》Kalite ve ÜretimOrganik kakao çekirdeklerinden fair trade tarım uygulamaları ile üretilmekte olan Naturiga kakao tozu geleneksel yöntemlerle işlenmektedir.Nadir bulunan, ince kabuklu, yüksek kaliteli ve doğal aromalı Criollo kakao çekirdekleri el ile toplanır ve toplanan ham kakao meyvesi kutu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Chlorella Powder 100gr
Yeni Ürün
》Klorella(Chlorella) yeşil bir alg(yosun) türüdür ve binlerce yıldan günümüze değişmeden gelmiş önemli besinlerden biri olarak bilinir.Vitamin,mineral,enzimler,çeşitli antioksidanlar içermektedir.》Kalite ve ÜretimNaturiga’nın Klorellası(Chlorella) Güney Çin Denizi'nde Hainan bölgesinde bulunan zengi..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Macaccino Blend 100gr Naturiga Macaccino Blend 100gr
Yeni Ürün
》Macaccino; eşsiz aroması ile ünlü Naturiga kakaosunun, enerjik Maca kökü tozu ile dansı...Isıtıcı baharatlar olan Organik Seylon tarçını veOrganik Zencefil ile güçlenen Macaccino karışımı,yumuşacık içim keyfi için dut tozu ile hafif ve lezzetli bir tada kavuştu.Eski saray mutfaklarının va..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Matcha Blend 100gr Naturiga Matcha Blend 100gr
Yeni Ürün
"More Than Matcha Blend"  Japonya'dan dünyaya yayılan eşsiz Matcha geleneğini bozmadan,Matcha'dan fazlasını sunabilmek için tasarlandı. Antioksidan zenginliği ile ünlü MATCHA tozuna;Peru And dağlarının enerji yüklü,adaptojen kök bitkisi ORGANİK MACA KÖKÜ tozu,doğanın mu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Psyllium Husk Powder 100gr Naturiga Psyllium Husk Powder 100gr
Yeni Ürün
Organik Karnıyarık otu tohumlarının kabuğundan elde edilen bu toz, içerdiği %77 oranındaki yüksek lif yapısı ile ünlüdür.Suda çözünebilen yapıya sahip olan bu lifler, mideden geçip su ile birleştiğinde jelimsi bir kıvam alır. Normal beslenme düzeni haricinde ayrıca glütensiz unla..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Spirulina Powder 100gr Naturiga Spirulina Powder 100gr
Yeni Ürün
》Kalite ve Üretim Naturiga’nın Spirulinası Güney Çin Denizi'nde Hainan bölgesinde bulunan zengin ormanlarla çevrili,kentsel ve tarımsal kirlilikten korunmuş,tertemiz tropik iklimi ve havası ile yüksek mineralli suyu bulunan ve bölgenin  "yerel Hawaii'si" olarak adlandırılan bir adada ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Naturiga Wheatgrass Powder 100gr Naturiga Wheatgrass Powder 100gr
Yeni Ürün
》Kalite ve ÜretimBuğday tohumun toprağa ekilmiş olduğu günden itibaren vitamin, mineral ve klorofil oranının en yüksek seviyede olduğu seviyenin sonunda kesilip nazikçe kurutularak elde edilir.Naturiga buğday çimi besin değerlerini en iyi şekilde kazanması için doğal güneş ışığına maruz kalacak şeki..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.