Menü
Your Cart

500₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Garanti ve İade

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden veya aldığınız tarihten itibaren ÜÇ (3) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.


Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@mutationlab.com.tr adresine ürün ile ilgili sorunu ve iade etme nedeninizi e-posta atmanız veya size en yakın şubemize ürün ile birlikte gitmeniz gerekmektedir. 

İade ürünlerde sadece ürün değişimi yapılmaktadır. Para iadesi bulunmamaktadır.
İade edilen ürün miktarında veya daha yüksek miktarda ki dilediğiniz ürün ile üzerindeki farkı ödeyip değişim sağlayabilirsiniz.


Kargo iadelerinde ; MUTATION LAB. bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir.


Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

Kampanyada ki tüm ürünlerde ürün ayırma yapamadığımızdan dolayı sonrasında kesinlikle kampanyada ki hiç bir ürünün iadesi yoktur!
Yalnızca, üründe ki herhangi bir bozulma veya gözle görülür herhangi bir sıkıntısında anında değişim yapılacaktır.
Kampanya ürünlerinin ;  Tarih , İçerik , Ambalaj , Besin değerleri vb. gibi tüm özelliklerini almadan önce incelemeyi unutmayınız...

Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.