Menü
Your Cart

2000₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

GYMKHANA NUTRITION

Gymkhana %100 BCAA 2:1:1 400gr Gymkhana %100 BCAA 2:1:1 400gr
Tükendi
》BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden en önemli amino asitlerdir.》Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas o..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana %100 BCAA 8:1:1 400gr Gymkhana %100 BCAA 8:1:1 400gr
Tükendi
GYMKHANA %100 BCAA Zero 8:1:1 》Yeni nesil” Supplementler üreterek sektördeki dinamik ve yenilikçi Avrupa markalarının başında gelen GYMKHANA Nutrition, fark yaratan ürünlerini geliştirmeye ve piyasaya sunmaya devam ediyor. 》Bu ürünlerinden biri olan Gymkhana %100 BCAA Zero 8:1:1 400 Gr, ye..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana %100 L-Arginine Powder 300gr Gymkhana %100 L-Arginine Powder 300gr
Tükendi
Arjinin, özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılan yarı esansiyel bir amino asittir.Arjinin, nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek performa..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Whey  yüksek kalitede ham maddeden üretilmiş ve rakipsiz bir içeriğe sahip bir whey proteinidir.Gymkhana Whey’in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata, çilek aroma seçenekleri ile son derece lezzetlidir. Karıştırırken köpürme ve içtikten s..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Ankle Straps
Tükendi
..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Antidote Pre-Workout 400gr
Yeni Ürün Popüler Yeniden Stoklarda!
GYMKHANA ANTIDOTE PRE-WORKOUT#bestpreworkoutever》Yeni nesil” Supplementler üreterek sektördeki dinamik ve yenilikçi Avrupa markalarının başında gelen GYMKHANA NUTRITION, fark yaratan ürünlerini geliştirmeye ve piyasaya sunmaya devam ediyor.》Bilinen İyi Pre-Workout Ürünlerinin Markası Olan GYMKHANA N..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
ZERO SUGARZERO FATZERO CARBÜRÜNE GENEL BAKIŞDallı zincirli amino asitler yani BCAA’lar (Lösin,İzolösin,Valin)mümkün olan toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak ve artan protein sentezi yoluyla kas büyümesini hızlandırmak için önemli bir tamamlayıcı amino asit grubudur. GYMKHANA BCAA her servis başına 5..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Pre-Workout + BCAA + Fat Burner!》Maksimum Onarım !》Maksimum Enerji !》Maksimum Güç !Her servis başına 6gr Protein İçermektedir !》İçeriğinde ki amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve antreman esnasında yırtılan kaslarınızın tamir edilmesini sağlayan en önemli amino asitlerdi..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Amino asitler kas dokusunun yapı taşlarıdır. Aynı zamanda enerji, yenilenme, ruhsal durum, beyin fonksiyonu, kas-güç kazanımı ve yağ yakımı gibi fizyolojik süreçlerde önemli rol oynar.Vücudumuzun üretemediği ve kas gelişimi için gıdalardan zorunlu olarak almamız gereken 9 temel amino asitlerin tümün..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Fitness Gloves Lady-01
Tükendi
Hydrolize yöntemiyle elde edilen protein tozunun peptit yapıları diğer proteinlere nazaran dahada ayrışmış haldedir. Bu işlemin olması da alınan proteinin sindirilmiş olarak hareket ettirilmesini ve normal whey protein'e göre daha yüksek emilimi ve daha kolay kana karışması gerçekleşmektedir. Kana e..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
GYMKHANA ISO ZERO》ISO ZERO ; ileri üretim teknolojilerine sahip tesislerde, %100 olarak yüksek ham madde kalitesi kullanılarak üretilmiştir.》Gymkhana ISO Zero Whey’in servis başına sunduğu 24 gr protein, çok hızlı ve yüksek emilime sahip  ham madde ile formüle edilmiştir. Otla beslenen sığırlar..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Knee Wraps
Tükendi
..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gymkhana Phyton Pre-Workout 500gr
Popüler Yeniden Stoklarda!
ARADIĞINIZ MAKSİMUM GÜÇ  MAKSİMUM ENERJİ MAKSİMUM MOTİVASYONSA ELBET BİRGÜN KARŞILAŞACAĞIZ !Eşsiz formülü ve içeriği ile en etkili antrenman öncesi takviyesi.[Yüksek dozda , ağır antrenmanlar yapan kişiler için üretilmiştir.]432 MG HIGH CAFFEINE !27 MG GABA !62 SERVINGS !Beta Alanine ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.