Menü
Your Cart

1500₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Kingsize Arginine Complex 1000gr

Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
Kingsize Arginine Complex 1000gr
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: 0000031

Mevcut Seçenekler:

L-Arginine Ne İşe Yarar?

Bir amino asit olan L-Arjinin, proteinlerin yapıtaşını oluşturan moleküllerden biridir. L-Arjinin; mitokondriyal fonksiyonlar, hücresel iletişim gibi çeşitli vücut işlevleri için gerekli olan bir sinyal molekülü olan nitrik oksit üretimi için gereklidir. Üretilen nitrik oksit, vücutta protein oluşumunu destekleyerek kas sisteminin güç ve dayanıklılık kazanması için ihtiyaç duyduğu besini sağlamaya katkıda bulunur (1). Bu nedenle özellikle antrenman öncesinde takviye edildiğinde etkili olan L-Arjinin, spor performansından alınan verimi iyileştirmeye katkıda bulunan bir amino asittir.


L-Arginine Neden Gece Kullanılır?

Doğru ve etkili bir kas gelişimi için antrenman sonrasında kasların dinlendirilmesi gerekir. Uyku; dinlenme sürecini kapsayan bu ‘pasif toparlanma’ sırasında kritik bir öneme sahiptir. Çünkü kas büyümesinde rol oynayan GH üretimi, uyku sırasında da devam eder. L-Arjinin; kas proteinlerinin sentezlenmesinde görev alan ve dolayısıyla GH seviyelerini artıran bir amino asit olarak, gece yatmadan önce kullanıldığında pasif toparlanma dönemindeki kasların gelişimine destek olur (2). L-Arjinin takviyesi böylece, egzersiz sırasında sağladığı büyüme desteğine uyku sırasında da devam ederek kaslarda efektif bir gelişim rolü üstlenir.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • 7000 mg L-Arginine HCL
  • Magnezyum, Çinko ve B6 Vitamininden oluşan ek ZMA içeriği
  • Portakal aromalı
  • Kalorisiz formül
  • 80 servis imkanıKingsize Arginine Complex Nedir?

Kingsize Arginine Complex, vücut geliştirme sporuyla profesyonel düzeyde ilgilenen kişilerin kas gelişimini desteklemek için özel olarak tasarlanmış bir sporcu gıdasıdır. Antrenman öncesinde kullanıldığında spor performansını artırmayı hedefleyen Arginine Complex, gece yatmadan önce alındığında ise GH üretimini artırmaya ve yoğun antrenman dönemlerinde gerçekleşen kas yıkımlarının önüne geçmeye yardımcı olur.

Kingsize Arginine Complex formülü, serbest biçimli arjinin amino asidini doğrudan hidrojen klorüre (HCL) bağlayan L-Arginine HCL formu ile oluşturulmuştur. Bu form, arjininin vücut tarafından daha iyi emilmesini ve böylece daha yüksek verim alınmasını sağlar.

Her servisinde vücuda yüksek oranda L-Arginine HCL kazandıran Kingsize Arginine Complex; B6 vitamini, magnezyum ve çinkodan meydana gelen ZMA içeriğiyle zenginleştirilmiştir. Yüksek servis imkanı veren ürün, portakal aroması sayesinde kolay ve keyifli tüketim sağlar.
Servis Miktarı : 1 Ölçek (12,5 g)
Servis Sayısı : 80
1 Servis Üründe% Günlük Değer*
    7.000mg 
**
Arjinin (HCL)
    5,0mg 
357
%
B6 Vitamini
    250,0mg 
67
%
Magnezyum
    15,0mg 
150
%
Çinko
* Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa ve fiziksel aktiviteye göre değişebilir.
** Günlük değerler saptanamamıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: arginine , arjinin , l-arginine
Whatsapp
Whatsapp Destek
General Support
Canlı Destek
Lefkoşa Support
Canlı Destek
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.